Проекти

Юристи АФ «ПАРИТЕТ» відстояли інтереси Клієнта в справі щодо предмета іпотеки в адміністративному суді апеляційної інстанції.

18.03.2014

Клієнт – провідна Група компаній на вітчизняному ринку фінансових послуг.

Клієнт виступив кредитором потужної промислової групи в добувній галузі на суму понад 14 мільйонів доларів США. Виконання зобов’язання було забезпечено іпотекою кількох великих добувних підприємств.

На підставі іпотечного застереження в договорі іпотеки, Клієнт АФ «ПАРИТЕТ» оформив на себе право власності на майновий комплекс в позасудовому порядку. Попередній власник нерухомого майна вважав такі дії незаконними і звернувся до суду з позовом про скасування державної реєстрації права власності Клієнта на майновий комплекс.

Адміністративний суд відмовив боржнику в задоволені його позовних вимог.

Боржник оскаржив дане судове рішення до суду апеляційної інстанції. Юристи АФ «ПАРИТЕТ» відстояли інтереси Клієнта в суді апеляційної інстанції.

Залишаючи рішення суду першої інстанції без змін, апеляційний адміністративний суд погодився із позицією юристів АФ «ПАРИТЕТ», що при реєстрації за Клієнтом права власності на предмет іпотеки, дії державного реєстратора були законними та відповідали нормам чинного на момент такого оформлення законодавства.

Таким чином, за Клієнтом залишилось право власності на майновий комплекс, який перейшов у його власність за борги.