Проекти

Юристи АФ «ПАРИТЕТ» надали консультацію з питань валютного контролю за імпортними операціями

16.10.2014

Клієнт: Великий імпортер молочної продукції

Згідно з договором поставки, Клієнт АФ «ПАРИТЕТ» імпортував в Україну товар. Після  оформлення митної декларації пройшло більш 180 днів. Оплата за вказаним договором поставки була здійснена частково.

Детальніше...
 
 

Юристи АФ «ПАРИТЕТ» відстояли інтереси Клієнта в справі щодо предмета іпотеки в адміністративному суді апеляційної інстанції.

18.03.2014

Клієнт – провідна Група компаній на вітчизняному ринку фінансових послуг.

Клієнт виступив кредитором потужної промислової групи в добувній галузі на суму понад 14 мільйонів доларів США. Виконання зобов’язання було забезпечено іпотекою кількох великих добувних підприємств.

На підставі іпотечного застереження в договорі іпотеки, Клієнт АФ «ПАРИТЕТ» оформив на себе право власності на майновий комплекс в позасудовому порядку. Попередній власник нерухомого майна вважав такі дії незаконними і звернувся до суду з позовом про скасування державної реєстрації права власності Клієнта на майновий комплекс.

Детальніше...
 
 

Юристи АФ «ПАРИТЕТ» відстояли інтереси Клієнта в Апеляційному суді міста Києва по справі щодо захисту права власності на приміщення в об’єкті культурної спадщини

26.02.2014

Клієнт є власником об’єкту соціального та культурно-масового призначення, який розміщений в архітектурній пам’ятці в історичному центрі Києва.

Власником суміжного приміщення проводились незаконні будівельні роботи без отримання відповідних дозволів та погодження проектної документації. Незаконне будівництво обмежило можливість вільно користуватись належним Клієнту приміщенням.

Детальніше...