RECOMMENDED UKRAINIAN LAW FIRM
Legal500, Ukrainian Law Firms,
Chambers Europe

Адвокатська фірма ПАРИТЕТ є незалежним українським адвокатським об'єднанням з 1998 року.

Рекомендації

LEGAL 500
 
LEGAL500 - це найавторитетніший міжнародний юридичний довідник з 20-річною історією, що публікується у Великобританії. LEGAL500 рекомендує АФ "ПАРИТЕТ" у сфері корпоративного права, вирішення спорів, інтелектуальної власності, податків.

У 2013 і 2014 році АФ "ПАРИТЕТ" була рекомендована у ключових практиках - Вирішення спорів та Податки.

 

IFLR1000: The Guide to the World's Leading Financial Law Firms 

IFLR1000 – єдине видання, яке висвітлює діяльність світових юридичних фірм, які лідирують в напрямку корпоративних фінансів.

Видання IFLR1000 публікує один з найбільш престижних рейтингів  юридичних фірм. В 2013 Міжнародний довідник IFLR1000 рекомендує АФ "ПАРИТЕТ" в сфері банківського права та М&A.

У 2014 році АФ "ПАРИТЕТ" рекомендована у сферах Банківського та Фінансового права.


Chambers Europe

Chambers Europe — одне з найбільш шанованих міжнародних досліджень, сконцентроване на аналізі юридичного ринку в понад 50 країнах світу. Chambers Europe рекомендує АФ «ПАРИТЕТ» в області вирішення спорів та інтелектуальної власності.

 

Ukrainian Law Firms

АФ «ПАРИТЕТ» входить до ТОР-5 кращих фірм  згідно з щорічним українським рейтингом Ukrainian Law Firms. Рекомендована дослідженням в області судових процесів, податків, нерухомості та господарського права.

 

 

Проекти

Клієнт: Великий імпортер молочної продукції Згідно з договором поставки, Клієнт АФ «ПАРИТЕТ» імпортував в Україну товар. Після  оформлення митної декларації пройшло більш 180 днів. Оплата за вказаним договором поставки була здійснена частково. Детальніше...
Якщо Ви помітили помилку на нашому сайті, будь ласка, виділіть ту частину речення, де вона знаходиться, та натисність Shift+Enter