Кар'єра

Юристи Адвокатської фірми «ПАРИТЕТ» — це кращі випускники провідних ВУЗів. Багато наших юристи мають Свідоцтва про право займатися адвокатською діяльністю, є членами міжнародних і національних профільних бізнес-асоціацій.

Ми прагнемо забезпечити наших юристів цікавою роботою і найрізноманітнішими можливостями для професійного та особистісного зростання. Ми займаємося гучними питаннями в динамічному юридичному середовищі, які вимагають неординарних рішень. Ми обираємо кращих фахівців, які надають послуги нашим Клієнтам із зобов'язанням довершеності та найвищих етичних стандартів.

Ми шукаємо виняткових, талановитих людей, і як тільки вони стають частиною нашої команди — ми докладаємо максимум зусиль для довгої і плідної співпраці.

Публікації

11.12.2013
За нинішньої нестабільної економічної ситуації все більш актуальним для вітчизняного бізнесу стає питання належного виконання договорів. У зв'язку з цим збільшується кількість судових спорів з відшкодування збитків, стягнення штрафних санкцій. Детальніше...
Якщо Ви помітили помилку на нашому сайті, будь ласка, виділіть ту частину речення, де вона знаходиться, та натисність Shift+Enter