Програма стажування

Адвокатське обєднання «Адвокатська фірма «ПАРИТЕТ» запрошує студентів останніх курсів та випускників юридичних факультетів взяти участь у програмі стажування з можливістю подальшого працевлаштування у Фірмі.

Ми пропонуємо унікальну можливість долучитися до команди професіоналів у Фірмі, яка високо оцінена в основних сферах «Вирішення спорів» та «Податки» українськими та міжнародними рейтингами, зокрема LEGAL500, ChambersEurope, UkrainianLawFirms.

Беручи участь у програмі, Ви отримаєте досвід у різних напрямах юридичної практики та отримаєте можливість розвинути навички ділової комунікації та познайомитись з корпоративною культурою.

При цьому у Вас буде можливість долучитись до участі у цікавих і масштабних проектах, працюючи пліч-о-пліч з професіоналами високого класу. За результатами успішного завершення програми Фірма буде приймати рішення про можливе працевлаштування на позицію молодшого юриста.

Ми шукаємо активних, відповідальних, талановитих молодих спеціалістів з високим рівнем самоорганізації та відмінним володінням англійською мовою.

Для участі у конкурсному відборі необхідно:

  • Надіслати резюме (з фотографією) разом із мотиваційним листом на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з поміткою «Програма стажування»
  • Виконати експертне завдання (буде направлено після отримання резюме)

Зверніть увагу, що перший етап відбору – це знайомство з Вашим резюме та мотиваційним листом. Будь ласка, зазначте свої наміри і цілі, а також очікування від проходження стажування в АФ «ПАРИТЕТ» у мотиваційному листі.

Чекаємо на Ваші листи та будемо раді бачити у складі нашої команди.

Публікації

11.12.2013
За нинішньої нестабільної економічної ситуації все більш актуальним для вітчизняного бізнесу стає питання належного виконання договорів. У зв'язку з цим збільшується кількість судових спорів з відшкодування збитків, стягнення штрафних санкцій. Детальніше...
Якщо Ви помітили помилку на нашому сайті, будь ласка, виділіть ту частину речення, де вона знаходиться, та натисність Shift+Enter