Фінансово-банківське право

Наші фахівці консультують Клієнтів з різних питань, пов'язаних з фінансуванням бізнесу, взаємодією з фінансово-кредитними установами, реалізацією інвестиційних проектів.

Банківські рахунки та розрахунки

Ми консультуємо Клієнтів з питань використання банківських рахунків, здійснення розрахунків між сторонами договору, вимог до кредиторів і позичальників (зокрема, щодо припинення та / або зміни розрахункових зобов'язань). Наші фахівці юридично забезпечують розрахунки, розробляють розрахункові схеми (зокрема, для факторингових операцій).

Інвестиційні операції

АФ «ПАРИТЕТ» надає консультації Клієнтам з питань інвестицій, застосування інвестиційних рахунків, реєстрації інвестицій, випуску та обігу цінних паперів та їх похідних, боргових конверсійних операцій. Крім того, наші фахівці здійснюють реєстрацію випусків цінних паперів, а також іноземних інвестицій.

Експертиза договорів та операцій

У рамках практики фінансово-банківського права ми здійснюємо експертизу договорів та операцій в частині розрахунків, а також надаємо юридичну допомогу при укладенні договорів (зокрема, розробляючи для Клієнтів шаблони договорів). Крім того, наші фахівці здійснюють реєстрацію кредитних договорів та договорів позики з нерезидентами.

 

Ключова особа

Проекти

Клієнт: Великий імпортер молочної продукції Згідно з договором поставки, Клієнт АФ «ПАРИТЕТ» імпортував в Україну товар. Після  оформлення митної декларації пройшло більш 180 днів. Оплата за вказаним договором поставки була здійснена частково. Детальніше...
Якщо Ви помітили помилку на нашому сайті, будь ласка, виділіть ту частину речення, де вона знаходиться, та натисність Shift+Enter