Нерухомість

Адвокатська фірма «ПАРИТЕТ» володіє практичним досвідом у сфері нерухомості та земельних відносин.

Договірне забезпечення

Фахівці фірми розробляють, аналізують і приводять у відповідність із законодавством та інтересами Клієнта договори, пов'язані з землею і нерухомістю. Ми забезпечуємо юридичний супровід та розробку операцій з нерухомим майном, у тому числі купівлі-продажу, оренди, іпотеки, приватизації та інших. Також компанія надає юридичні консультації щодо виконання договірних зобов'язань у сфері нерухомості, стягнення заборгованості, захисту прав Клієнтів.

Due diligence

Наша команда має досвід правової експертизи правовстановлюючих документів на нерухомість і операцій з нерухомістю (due diligence об'єктів нерухомості та земельних ділянок), включаючи перевірку вводу в експлуатацію, державну реєстрацію прав на об'єкти, наявність обтяжень і прав третіх осіб. Ми комплексно підходимо до підготовки операцій із землею та нерухомістю з метою максимально глибокого аналізу і виявлення всіх можливих ризиків і недоліків угоди та / або об'єкта (як явних, так і прихованих).

Консультаційні послуги

Фахівці фірми консультують з питань цільового використання землі, придбання, відчуження і оренди об'єктів нерухомості та земельних ділянок, операцій з мораторними землями, застосування механізмів фінансування житлового будівництва.

Також наші юристи надають консультації у сфері оподаткування та податкової оптимізації операцій з нерухомістю.

Вирішення спорів

Юристи нашої фірми супроводжують Клієнтів при вирішенні земельних спорів, реприватизації, спорів у сфері орендних відносин, захисту права власності на об'єкти нерухомості.

Адвокати фірми успішно представляють та захищають інтереси Клієнтів в судових органах всіх інстанцій, а також у арбітражах.

Ключова особа

Партнер, адвокат
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Проекти

Клієнт – провідна Група компаній на вітчизняному ринку фінансових послуг. Клієнт виступив кредитором потужної промислової групи в добувній галузі на суму понад 14 мільйонів доларів США. Виконання зобов’язання було забезпечено іпотекою кількох великих добувних підприємств. На підставі іпотечного застереження в договорі іпотеки, Клієнт АФ «ПАРИТЕТ» оформив на себе право власності на майновий комплекс в позасудовому порядку. Попередній власник нерухомого майна вважав такі дії незаконними і звернувся до суду з позовом про скасування державної реєстрації права власності Клієнта на майновий комплекс. Детальніше...
Якщо Ви помітили помилку на нашому сайті, будь ласка, виділіть ту частину речення, де вона знаходиться, та натисність Shift+Enter