Податки

АФ «ПАРИТЕТ» неодноразово рекомендована в сфері Податки рейтингом Legal 500, Chambers Europe, Ukrainian Law Firms. Ми допомагаємо нашим Клієнтам ефективно і безпечно вести бізнес в нестабільному  та  сильно зарегульованому середовищі податків.

Оподатковувана база та податкові зобов'язання

Ми консультуємо Клієнтів з питань правильності визначення податкової бази і податкових зобов'язань, сплати податкових платежів та повернення переплат. Крім того, ми даємо наші поради щодо правильності визначення митної вартості ввезених в Україну товарів, бюджетного відшкодування ПДВ, подання податкових декларацій і розрахунків. Також фахівці АФ «ПАРИТЕТ» представляють інтереси Клієнтів в ході проведення перевірок контролюючими органами і в суперечках з ними на предмет незгоди з результатами перевірок.

Податкове планування

АФ «ПАРИТЕТ» консультує Клієнтів з питань податкового планування, структурування, експертизи господарських операцій та інвестиційних проектів, надає рекомендації щодо їх поліпшення. Наші фахівці допомагають у реалізації проектів податкового планування і структурування.

 

Ключова особа

Проекти

Клієнт: фізична особа – власник комерційної нерухомості. Клієнт звернувся за консультацією щодо податкових наслідків здавання в оренду комерційної нерухомості. Особливість ситуації полягала в тому, що Клієнт мав намір здавати нерухомість в оренду як фізична особа (не підприємець), сплачуючи при цьому податок на доходи фізичних осіб. При цьому Клієнт мав статус фізичної особи - підприємця як платника єдиного податку.  Детальніше...
Якщо Ви помітили помилку на нашому сайті, будь ласка, виділіть ту частину речення, де вона знаходиться, та натисність Shift+Enter