Публікації

Публікація юристів АФ "ПАРИТЕТ" Юлії Черкашіної та Ігоря Попадюка у виданні "ЮРИСТ&ЗАКОН" від 05.12.2013 на тему "Судова практика, пов'язана з одночасним стягненням пені, штрафу і збитків"

11.12.2013

За нинішньої нестабільної економічної ситуації все більш актуальним для вітчизняного бізнесу стає питання належного виконання договорів. У зв'язку з цим збільшується кількість судових спорів з відшкодування збитків, стягнення штрафних санкцій.

Детальніше...
 
 

Публікація юриста АФ "ПАРИТЕТ" Єгора Василенка у виданні "ЮРИСТ&ЗАКОН" від 05.12.2013 "Наслідки вчинення правочину не уповноваженою на те особою"

06.12.2013

Буває, недобросовісний контрагент намагається ухилитися від виконання своїх зобов'язань за договором. Для цього, зокрема, такий контрагент може спробувати в суді визнати договір недійсним як укладений не уповноваженою на те особою, тобто без повноважень або з їх перевищенням.

Детальніше...
 
 

ПРО МИТНИЦЮ ТА ЗЕЛЕНИЙ ГОРОШОК

24.05.2012 ЮрЛіга від 24.05.2012 р.

Пам’ятаєте старий анекдот про те, як Девід Копперфілд змагався з митним інспектором, хто з них кращий ілюзіоніст? Копперфілд підійшов до вагону з машинами: один, два, три! – вагон зник; три, два, один – вагон з’явився. Митний інспектор посміхнувся, дістав декларацію і поставив на ній штамп: «Кажеш, були машини? А тепер там зелений горошок».

Детальніше...