Проекти

Юристи АФ «ПАРИТЕТ» надали консультацію з питань валютного контролю за імпортними операціями

16.10.2014

Клієнт: Великий імпортер молочної продукції

Згідно з договором поставки, Клієнт АФ «ПАРИТЕТ» імпортував в Україну товар. Після  оформлення митної декларації пройшло більш 180 днів. Оплата за вказаним договором поставки була здійснена частково.

Детальніше...
 
 

Юристи АФ «ПАРИТЕТ» відстояли інтереси Клієнта в справі щодо предмета іпотеки в адміністративному суді апеляційної інстанції.

18.03.2014

Клієнт – провідна Група компаній на вітчизняному ринку фінансових послуг.

Клієнт виступив кредитором потужної промислової групи в добувній галузі на суму понад 14 мільйонів доларів США. Виконання зобов’язання було забезпечено іпотекою кількох великих добувних підприємств.

На підставі іпотечного застереження в договорі іпотеки, Клієнт АФ «ПАРИТЕТ» оформив на себе право власності на майновий комплекс в позасудовому порядку. Попередній власник нерухомого майна вважав такі дії незаконними і звернувся до суду з позовом про скасування державної реєстрації права власності Клієнта на майновий комплекс.

Детальніше...
 
 

Юристи АФ «ПАРИТЕТ» відстояли інтереси Клієнта в Апеляційному суді міста Києва по справі щодо захисту права власності на приміщення в об’єкті культурної спадщини

26.02.2014

Клієнт є власником об’єкту соціального та культурно-масового призначення, який розміщений в архітектурній пам’ятці в історичному центрі Києва.

Власником суміжного приміщення проводились незаконні будівельні роботи без отримання відповідних дозволів та погодження проектної документації. Незаконне будівництво обмежило можливість вільно користуватись належним Клієнту приміщенням.

Детальніше...
 
 


Архів

2014
2013
2012
2011
2010
2009
Якщо Ви помітили помилку на нашому сайті, будь ласка, виділіть ту частину речення, де вона знаходиться, та натисність Shift+Enter