Проекти

АФ «ПАРИТЕТ» ефективно захистили права Клієнта в суді під час визнання протиправними дій щодо відмови Державної фіскальної служби України від реєстрації податкових накладних

05.04.2018

Клієнт – провідний імпортер харчових продуктів.

Клієнт звернувся до АФ «ПАРИТЕТ» за правовою допомогою у судовій справі про визнання протиправними дій Державної фіскальної служби України щодо відмови у прийнятті для реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Складність завдання, яке постало перед юристами АФ «ПАРИТЕТ» під час роботи над даною справою, була обумовлена наступними факторами:

  • наявністю негативної тенденції, що полягає у відмові Державної фіскальної служби України в прийнятті для реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних;
  • набранням чинності новими процесуальними кодексами України, що впровадили  нові процесуальні правила та обов’язки для сторін судового провадження.

З огляду на детально розроблену стратегію ведення судової справи та зважаючи на вироблену чітку правову позицію захисту прав та законних інтересів Клієнта, юристами АФ «ПАРИТЕТ» здійснено ефективний захист Клієнта в судовій справі.

Професійні дії та процесуальні документи юристів АФ «ПАРИТЕТ», що були підготовлені під час розгляду справи знайшли своє відображення в рішенні суду, в якому позовні вимоги Клієнта були задоволені повністю.

Відповідно до побажань Клієнта, судове рішення та необхідні виконавчі документи були отримані юристами АФ «ПАРИТЕТ» в найкоротші строки.

Наразі команда АФ «ПАРИТЕТ» займається розробкою алгоритму подальших дій спрямованих на реалізацію судового рішення в адміністративному порядку або в рамках виконавчого провадження.