Проекти

Юристи АФ «ПАРИТЕТ» відстояли інтереси Клієнта в Апеляційному суді міста Києва по справі щодо захисту права власності на приміщення в об’єкті культурної спадщини

26.02.2014

Клієнт є власником об’єкту соціального та культурно-масового призначення, який розміщений в архітектурній пам’ятці в історичному центрі Києва.

Власником суміжного приміщення проводились незаконні будівельні роботи без отримання відповідних дозволів та погодження проектної документації. Незаконне будівництво обмежило можливість вільно користуватись належним Клієнту приміщенням.

З метою захисту права власності Адвокатська фірма «ПАРИТЕТ» в інтересах Клієнта звернулась до суду із вимогою про демонтаж та заборону незаконного будівництва.

Незважаючи на судовий процес, незаконні будівельні роботи тривали та продовжували руйнувати пам’ятку архітектури в центрі столиці. У зв’язку з цим юристи змушені були клопотати перед судом про вжиття заходів забезпечення позову та призупинення будівельних робіт до розгляду справи. Враховуючи загрозу об’єкту культурної спадщини, судом було заборонено продовження будівельних робіт до вирішення спору.

АФ «ПАРИТЕТ» довела, що будівельні роботи велись без погодженого належним чином проекту та без дозвільної документації на будівництво. На цій підставі суд першої інстанції задовольнив позовні вимоги повністю, і таке рішення було підтримано  Апеляційним судом міста Києва.