Legal Notice

Умови використання веб-сайту

Використовуючи цей веб-сайт, Ви приймаєте нижчевикладені умови використання цього веб-сайту. Адвокатська фірма «ПАРИТЕТ» залишає за собою право вносити зміни в зазначені умови використання в будь-який час. Продовжуючи використовувати цей веб-сайт, ви приймаєте відповідні зміни.

Обмеження відповідальності

Інформація та матеріали, опубліковані на цьому веб-сайті мають виключно інформативний характер і не є юридичною або іншої професійної консультацією. Адвокатська фірма «ПАРИТЕТ» не несе відповідальність за понесені збитки, а також будь-які інші наслідки використання цього веб-сайту, використання інформації або матеріалів, опублікованих на цьому веб-сайті або довіри до цієї інформації або матеріалів. Для отримання юридичної консультації, будь ласка, звертайтеся в Адвокатську фірму «ПАРИТЕТ» або до юристів фірми.

Авторське право

Уся інформація та матеріали, опубліковані на цьому веб-сайті, є власністю Адвокатської фірми «ПАРИТЕТ» і захищені нормами авторського права України та відповідними положеннями міжнародного права. Будь-яке використання або зміна інформації та матеріалів, опублікованих на цьому веб-сайті, включаючи текст, зображення, фотографії, графіку та елементи дизайну без попереднього письмового дозволу Адвокатської фірми «ПАРИТЕТ» забороняються.

Веб-сайти, що належать третім особам

На цьому веб-сайті можуть розміщуватися посилання на веб-сайти, що належать третім особам, що містять інформацію, не затверджену Адвокатською фірмою «ПАРИТЕТ». Адвокатська фірма «ПАРИТЕТ» не несе відповідальності за використання сайтів, що належать третім особам, доступних з цього сайту, а також за інформацію та матеріали, опубліковані на таких веб-сайтах.

Персональні дані

Усі персональні дані на цьому сайті публікуються за попередньою згодою суб'єктів персональних даних, отриманою відповідно до чинного законодавства України. Надаючи нам Вашу особисту інформацію, Ви даєте згоду на обробку вашої особистої інформації, а саме, на її збір, зберігання, адаптацію, оновлення та використання в цілях розповсюдження електронних тематичних розсилок та іншої інформації, пов'язаної з діяльністю Адвокатської фірми «ПАРИТЕТ». Надані Вами персональні дані використовуються виключно для внутрішніх цілей і не передаються третім особам. Ви у будь-який час можете запитати або змінити Вашу персональну інформацію, якою ми володіємо, зв'язавшись з нами поштою, електронною поштою або за телефоном.

Ви в будь-який момент можете відмовитися від отримання нашої розсилки та запросити видалення Вашої особистої інформації надіславши нам е-mail на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .